logo
امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰:۴۶

بسیج، اَبَرحلقه میانی کشور است

سردار زهرایی با اشاره به اینکه بسیج، اَبَرحلقه میانی کشور است، گفت: بدون بسیج، حلقه‌های میانی در بدنه انقلاب اسلامی، بی‌معنی خواهند بود.

نجاتِ حیات+فیلم

اجرای پروژه‌های آبخوانداری همچون چهر‌آباد علاوه بر کنترل اثرات تخریبی سیلاب توانسته حجم قابل توجهی آب را در حوزه آبخیز ذخیره و به توسعه و رونق هر چه بیشتر روستا‌ها کمک کند.

زنبور‌داری، شغلی شیرین با طعم عسل در ماهنشان

زنبور‌داری از دیگر مشاغل جوانان ماهنشانی بوده که برخی از جوانان با توسعه فعالیت خود توانسته کارآفرین باشد و در واقع این شغل فعالیت شیرینی برای فعالان این عرصه در ماهنشان تبدیل شده است.

بارش برف در ارتفاعات استان زنجان

با ورود سامانه بارشی و کاهش دما در استان زنجان شاهد بارش‌های زیادی در مناطق مختلف استان بودیم که این بارش‌ها در ارتفاعات استان زنجان به صورت برف بود.

دشت لاله‌های واژگون ماهنشان

رویش و گل‌دهی لاله‌های واژگون در ارتفاعات شهرستان ماهنشان اوایل اردیبهشت ماه زیبایی منحصر به فردی به طبیعت ماهنشان داده و این زیبایی طراوت خاصی به این منطقه می‌بخشد.

شهریاری فرزند خلف زنجان، ستون هسته‌ای ایران

اقدامات خستگی‌ناپذیر مجید شهریاری فرزند هسته‌ای زنجان غیرممکن‌ها را ممکن کرد و همگان او را نمادی از اقتدار علمی و توسعه فناوری‌های سخت پژوهشی و هسته‌ای می‌شناسند؛ هیچگاه از حافظه مردم این استان و ملت ایران پاک نخواهد شد.

مسگری صنعت دیرینه زنجان

صنایع مس و مسگری تاریخچه‌ای دیرینه و کهن دارد و از سال‌های گذشته تاکنون همچنان علاقمندان بسیاری را جذب خود کرده است.
آرشیو