logo
امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰:۲۴

امیدآفرینی از رسالت مهم روابط‌عمومی‌ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: در مواجهه با سیاه نمایی‌ها و تلاش‌هایی که دشمن انجام می‌دهد، امید آفرینی و ارتقای سرمایه اجتماعی رسالت مهم روابط‌عمومی‌ها است.

تبادلات تجاری با کشورهای همسایه نیاز به تقویت دارد

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه تبادلات تجاری با کشورهای همسایه نیاز به تقویت دارد، گفت: بازرگانی زنجان برای تقویت تبادلات تجاری با کشورهای همسایه برنامه‌ریزی کرده است.

استخر ماهی جان یک ماهنشانی را گرفت

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: سقوط آقای 25 ساله به داخل استخر پروش ماهی موجب مرگ وی شد.

جشن ولادت امام رضا(ع) در زنجان

به مناسبت دهه کرامت در صحن سبزه میدان زنجان زیر نظر آستان قدس رضوی با حضور پر شور مردم جشن ولادت امام رضا(ع) در زنجان برگزار شد.

نسل زِد، عامل شکاف بین نسلی در آمریکا

کارشناس روابط بین الملل با اشاره به اینکه الان در آمریکا با یک نسلی رو به‌رو هستیم که معروف به نسل زِد است، گفت: این نسل افرادی هستند که یک شکاف بین نسلی در آمریکا به وجود آورده‌اند.

موتورسواران گمشده در زنجان پیدا شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: سه موتور سوار مفقودی در منطقه سندستان طارم با تلاش شبانه تیم هلال‌احمر پیدا شد.

ایران به تجهیزات نظامی روز دنیا مجهز است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ایران امروز ایران در حوزه دفاعی حرف اول را می‌زند، گفت: انقلاب اسلامی ایران به همت جوانان این مرز و بوم به تجهیزات نظامی روز دنیا مجهز است.

ارائه شناسنامه شرط شرکت در آزمون نهایی

مدیر‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دانش‌آموزان استان زنجان با ارائه کارت شناسایی و شناسنامه‌‌ای که در اختیار دارند می‌توانند در حوزه‌ها حضور داشته و در امتحانات شرکت کنند.

تعطیلی شنبه به صلاح کشور نیست

امام جمعه ماهنشان گفت: در کل می‌توان گفت که تعطیلی روز شنبه به صلاح کشور نیست بلکه به ضرر فعالیت‌های کشور بوده و با آموزه‌های اسلامی و دینی متناقض است.

کسب مدال‌های رنگارنگ پرس‌سینه توسط زنجانی‌ها

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان از کسب پنج مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران زنجانی از مسابقات پرس‌سینه قهرمانی باشگاه‌های کشور خبر داد.

قنادی متخلف در ابهر جریمه شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ابهر گفت: متصدی قنادی در ابهر به دلیل گران‌فروشی ۵۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

کسب مقام دوم توسط تنیسور ابهری

رئیس هیأت تنیس روی میز شهرستان ابهر گفت: مقام دوم مسابقات در رشته تنیس روی میز استانی توسط ورزشکار ابهری کسب شد.

سهم زوجین، تربیت سربازان امام رضایی

نباید رزق و روزی را بهانه تک فرزندی کنیم چرا که خانواده‌های پر جمعیت از برکت بیشتری برخوردار هستند بنابراین زوجین باید برای به دنیا آوردن و تربیت سربازان امام رضایی اهتمام ویژه داشته باشند.