logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۶:۳۵

مسابقات کشتی در زنجان برگزار می‌شود

رئیس هیأت کشتی استان زنجان گفت: طی صحبت‌های انجام گرفته با فدراسیون و مسئولان استانی مسابقات کشتی ۱۰ و ۱۱ خرداد در زنجان برگزار می‌شود.

روز خود را با یاد شهدا آغاز کنیم

شهید توکل امینی به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت. سوم خرداد ۱۳۶۷‏، در عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار او در زادگاهش واقع است.

تصادف در عوارضی زنجان ۲ فوتی بر جا گذاشت

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: در اثر حادثه تصادف در عوارضی زنجان_تبریز متاسفانه دو نفر مصدوم و دو مورد فوت شدند.

رئیسی باید می‌رفت!

یک لحظه چشمانتان را ببندید و فرض کنید اتفاقی برای رئیس جمهور محبوبمان نیفتاده است، یک سال و اندی بعد باید یک رئیس جمهور انتخاب می‌کردیم!

سوم خرداد یادآور مقاومت مردم ایران است

آزاد‌سازی خرمشهر قهرمان، را در حالی گرامی می‌داریم که همچنان جان برکفان و ایثارگران این کشور در راه اعتلای ایران عزیز جان خود را بر طبق اخلاص گذاشته و در راه انجام خدمت شهادت را به آغوش می‌کشند.

حماسه آزاد‌سازی خرمشهر در تاریخ ماندگار شده است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان با اشاره به اینکه حماسه آزاد‌سازی خرمشهر فراموش نمی‌شود و در تاریخ ماندگار است، گفت: مردم زنجان امروز با تاسی از حماسه خرمشهر در مراسم تشییع شهید قدیمی حضور با شکوهی داشتند.

برداشت ۶۱ هزار تن محصول از باغات ماهنشان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماهنشان با بیان اینکه ۶۱ هزار تن محصول از باغات ماهنشان قابل برداشت است گفت: بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ هکتار زیر کشت محصولات باغی قرار دارد.

بارش‌های پراکنده در زنجان ادامه دارد

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: به جهت عبور امواج ضعیفی از جو منطقه، رخداد رگبار پراکنده باران و رعدوبرق نیز دور از انتظار نیست و بارش باران در زنجان ادامه خواهد داشت.