logo
امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۹

گزارش خبری

ابراز ارادتی که دوباره در تاریخ ماندگار شد

در روز یوم العباس خیل صدها هزار نفری عاشقان و دلدادگان سقای دشت نینوا از اقصی نقاط ایران و کشورهای اسلامی روانه زنجان شدند و گرداگرد هم حماسه‌ای شگرف و بی‌نظیر خلق کردند.

حرکت دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان آغاز شد

اینجا زنجان دیار عاشقان و دلدادگان امام حسین (ع) است، و مردم این شهر امروز در حال خلق حماسه‌ای دیگر در یوم‌العباس هستند تا ارادت خود را بیش از پیش به اهل بیت نشان دهند.

اژدهای هفت‌سر گرانی مسکن در هیدج!

گرانی زمین و احتکار آن توسط برخی افراد به ظاهر سرمایه‌دار باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم شهر هیدج شده است و یک تورم صوری و شکاف عمیق و فاصله طبقاتی را ایجاد کرده است.

ردپای فاضلاب در سفره‌های همشهریان ابهری!

آبیاری برخی از مزارع سبزی و باغات شهرستان ابهر با فاضلاب و روان آب‌های آلوده به معضلی تبدیل شده که سلامت مردم را تهدید می‌کند که این قضیه نیازمند برخورد جدی و قاطع دستگاه‌های متولی را دارد.

خادم‌الرضا لحظه‌ای از تلاش نایستاد

مردم شهیدپرور ایران امروز سانحه سنگین و رخداد تلخ ارتحال شهادت‌گونه رئیس‌‌جمهور و امام جمعه گرامی تبریز و وزیر امور خارجه را تجربه کردند.

روستای فنوش‌آباد اندر خم یک سطل زباله!

در روستای فنوش‌آباد سطل زباله وجود ندارد و مردم جایی برای ریختن زباله‌های خود ندارند و ناچار بر این هستند که آنها را در اطراف منازل خود انبار کنند که متاسفانه این اقدام باعث بروز مشکلاتی شده است.

جولان توزیع خرده‌بارهای غیرمجاز در ابهر

در شهرستان ابهر ۲۰ شرکت حمل و نقل کالا فعالیت می‌کنند و در این بین چند دفتر نمایندگی توزیع خرده‌بار وجود دارد که با قیمت‌های نامتعارف زمینه نارضایتی را برای مردم به جود آورده است.

همراه با رسانه‌های استان زنجان در هفته‌ای که گذشت

رسانه‌های استان زنجان در هفته گذشته به موضوعات مختلفی همچون صدور سند آرامستان زنجان، کسب رتبه یک کشوری زنجان در اجرای طرح نفس، جابه‌جایی مدیران استانی بر دور باطل، کاهش تورم سالانه در زنجان به شش درصد و موضوعات دیگر پرداختند.