logo
امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰:۰۸

اجتماعی

کشف 11 کيلو ترياک در عمليات مشترک پليس

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر‌‌ فرماندهي انتظامي استان زنجان از کشف مقدار 11 کيلوگرم مواد‌مخدر از نوع ترياک در يک عمليات مشترک با پليس قم خبر داد.

برگزاری جشن دهه کرامت در خدابنده

به مناسبت دهه کرامت مراسم جشن ولادت کریمه اهل‌بیت حضرت‌معصومه (س) و روز دختر و ولادت هشتمین اختر تابناک امامت امام رضا(ع) در خدابنده برگزار شد.

تله‌ای که برای جمعیت پهن شد

با توجه به وجود مشکلات و دلایل مختلف، فرزندآوری کاهش یافته و کشور ما در تله جمعیتی گرفتار شده است، اما باید با رفع مشکلات و فراهم شدن زمینه‌های مناسب و اقدامات حمایتی، سهولت در این زمینه فراهم شود و کشوری با آینده‌ای شاداب، پویا و فعال داشته باشیم.

دهه کرامت فرصت تبیین آموزه‌های دینی است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خدابنده گفت: دهه پر فضیلت کرامت فرصت مناسبی برای تبیین آموزه‌های دینی است تا جوانان با مبانی دین اسلام آشنا شوند.

ماهنشان، شهری بدون تالار

ماهنشان با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر فاقد تالار پذیرایی برای برگزاری مراسمات از جمله عروسی، ترحیم و جشن است که وجود این مشکل نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

وجود تنها یک پارک، پاسخگوی مردم نیست

شهر ماهنشان با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر تنها یک پارک دارد که پاسخگوی نیاز مردم شهر نبوده و ماهنشان نیازمند ایجاد پارک‌ها و مراکز تفریحی است‌.

دهه کرامت فرصت نشر فرهنگ رضوی است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خدابنده گفت: دهه کرامت فرصت بسیار پر برکت و ارزشمندی‌ برای نشر و تعمیق فرهنگ اهل بیت به‌ویژه فرهنگ فاطمی و رضوی است.

تجلیل از دختران در حرم قیدارنبی (ع) خدابنده

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خدابنده از برگزاری مراسم تجلیل از دختران با نام معصومه در حرم مطهر قیدارنبی (ع) این شهرستان خبر داد.

85 کیلوگرم مرفین در زنجان کشف شد

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامي استان زنجان از کشف 85 کيلوگرم مرفين از يک دستگاه وانت نيسان خبر داد.