logo
امروز : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۳۱
[ شناسه خبر : ۹۱۶۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
رئیس دانشگاه پیام نور زنجان:

چاپ کتاب های الکترونیکی و به روز کردن کتاب های کاغذی در دستور کار قرار داد/راه اندازی مرکز رشد و کارآفرینی در دانشگاه های پیام نور زنجان و ابهر

چاپ-کتاب-های-الکترونیکی-و-به-روز-کردن-کتاب-های-کاغذی-در-دستور-کار-قرار-داد-راه-اندازی-مرکز-رشد-و-کارآفرینی-در-دانشگاه-های-پیام-نور-زنجان-و-ابهر

رئیس دانشگاه پیام نور زنجان گفت: چاپ کتاب های الکترونیکی و به روز کردن کتاب های کاغذی در دستور کار دانشگاه پیام نور زنجان قرار داد.

به گزارش موج رسا; علی محمدی امروز در نشست خبری امروز با خبرنگاران با اشاره به اینکه به روز کردن کتاب های کاغذی در دستور کار قرار دارد گفت: دانشگاه پیام نور زنجان در راستای ارتقای کیفیت آموزشی سعی در چاپ کتاب های الکترونیکی دارد.

محمدی افزود: دانشگاه پیام نور زنجان در جهت افزایش رضایت دانشجویان و میل به ادامه تحصیل سعی کرده محیطی آرام و بدون تنش ایجاد کند.

وی بیان کرد: در همین راستا نیز با تقاضای انتقالی دانشجویانی که شرایط لازم را دارند موافقت می شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه دانشگاه پیام نور زنجان در اجرای برنامه های قرآنی و ورزشی در جایگاه خوبی قرار دارد، افزود: در حوزه پژوهشی نیز برنامه های خوبی صورت گرفته به طوری که در دفتر پژوهشی،کار آفرینی ارتباط با صنعت اقدامات خوبی انجام شده است.

وی یاد آور شد: مرکز رشد و کار آفرینی در دانشگاه های پیام نور زنجان و ابهر راه اندازی شده و مرکز خلاقیت نیز در این دانشگاه ایجاد شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور زنجان به اقدامات پژوهشی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: راه اندازی نمایشگاه کسب و کار کشاورزی در مرکز زنجان و رویداد های استارت آپ صنایع کوچک که دانشگاه پیام نور زنجان در این رویداد ها حائز رتبه نخست شد.

وی با بیان اینکه به مناسبت هفته پژوهش طرح "روز باز"هم در دانشگاه های پیام نور استان اجرا میشود افزود: در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر استان از ۱۵ پژوهشگر برتر دانشگاه های استان تجلیل می شود که ۲ نفر از پژوهشگران از دانشگاه پیام نور استان زنجان هستند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در هفته پژوهش زمینه بازدید دانش آموزان از مراکز دانشگاهی پیام نور فراهم خواهد شد.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر