logo
امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹:۵۷
[ شناسه خبر : ۸۲۴۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

شب خاطره «امداد در غبار» در زنجان برگزار می شود

شب-خاطره-«امداد-در-غبار»-در-زنجان-برگزار-می-شود

مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان گفت:شب خاطره «امداد در غبار» با موضوع بهداری رزمی به مناسبت هفته دفاع مقدس در زنجان برگزار می شود.

اکبر کیانفر در گفت  و گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: شب خاطره «امداد در غبار» با موضوع بهداری رزمی به همراه رونمایی از کتاب«بوی باروت سوخته» و آلبوم موسیقی «یادش بخیر» نغمه های آسمانی دفاع مقدس، یکشنبه یکم مهر ماه  در محل سالن اجتماعات ابن سینا دانشکده علوم پزشکی برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم  به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان با حضور خانواده‌های معظم شهدا و شهدای پزشکی، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان بهداری، بهیاری و کادر پزشکی در دوران دفاع مقدس برگزار می شود.

مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان خاطرنشان کرد: شب خاطره «امداد در غبار» با موضوع بهداری رزمی میزبان مسئولین استانی، فعالان فرهنگی، خانواده‌های معظم شهدا و شهدای پزشکی، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان بهداری، بهیاری و کادر پزشکی در دوران دفاع مقدس خواهد بود که رزمندگان و ایثارگران به بیان خاطرات و رشادت های خود و همرزمانشان در دوران جنگ تحمیلی خواهند پرداخت.

کیانفر؛ بازگویی، ثبت و ضبط خاطرات و ارج نهادن به ایثارگریها و زحمات پزشکان و امدادگران در دوران دفاع مقدس را از اهداف برگزاری شب خاطره «امداد در غبار» با موضوع بهداری رزمی بیان کرد.

وی رونمایی از کتاب «بوی باروت سوخته» مجموعه داستانهای کوتاه کارگاه داستان نویسی حوزه هنری و آلبوم موسیقی «یادش بخیر» بازسازی نغمات و مداحی های دوران دفاع مقدس که حاصل آهنگسازی و تنظیم کیارش میرمحمدرضایی، اشعار ولی ا... کلامی و صدای سیدیوسف شبیری و سیدمحمود حسینی است، از بخش های دیگر این رویداد فرهنگی عنوان کرد.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر