logo
امروز : جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۳
[ شناسه خبر : ۳۹۰۶۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیرعامل ستاد دیه کشور:

زنجان رتبه برتر آزادی زندانیان شد

-زنجان-رتبه-برتر-آزادی-زندانیان-شد
مدیرعامل ستاد دیه کشور در دیدار با رئیس کل دادگستری زنجان گفت: استان زنجان از حیث کمک‌های مردمی به ستاد دیه و آزادی زندانیان مشمول رتبه اول کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «موج‌رسا»؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری زنجان، علی شمس، مدیر عامل ستاد دیه کشور در دیدار با رئیس کل دادگستری زنجان با تقدیر از زحمات و حمایت‌های وی و کمک‌های مردمی به ستاد دیه استان گفت: استان زنجان امسال از حیثت جمع‌آوری کمک‌های آحاد مردم به ستاد دیه برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی رتبه نخست کشور را کسب کرده که جای تشکر دارد و این کمک‌های مردمی بسیار ارزشمند است.

بیشتر بخوانید

 وی افزود: کمک‌های مردمی به ستاد دیه کشور در سال ۱۴۰۳ نسبت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته که این عدد در استان زنجان ۴۰ درصد افزایشی بود که جای  تقدیر دارد.

در این دیدار حجت‌الاسلام علی فرجی برحق، رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: استان زنجان به لحاظ برخورداری از مردمی متدین، ولایت‌مدار و خیر سالدجاری شاهد رشد کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان مشمول بودیم و به تعبیری زنجان بهشت خیرین است که تعبیری به جا است.

 وی افزود: جشن گلریزان در طول ماه مبارک رمضان با تلاش مسئولان امر برگزاری و مشارکت آحاد مردم امسال رشد ۴۰ درصدی داشته که بنده از زمان حضور در استان زنجان به عینه شاهد افزایش این مشارکت‌های خوب مردم در کارهای خیر و خداپسندانه بودم.

 رئیس کل دادگستری زنجان اظهار کرد: در مجموعه قوه قضائیه در استان زنجان در انجام وظایف قانونی و اجرای عدالت یک وفاق و همدلی وجود دارد که این امر موضوع مهم و اثرگذاری برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌ها است.

در پایان دیدار مدیر عامل ستاد دیه کشور به پاس زحمات و حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان زنجان با اهداء لوح تقدیر کرد.

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر