logo
امروز : جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۵
[ شناسه خبر : ۳۹۰۵۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
رئیس اداره نظارت بر خدمات ارتباطی اداره ارتباطات استان زنجان خبر داد:

ایجاد سایت حلال مشکل آنتن‌دهی باغات ماهنشان

ایجاد-سایت-حلال-مشکل-آنتن‌دهی-باغات-ماهنشان
رئیس اداره نظارت بر خدمات ارتباطی و رادیویی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: مشکل آنتن‌دهی مزارع پرورش ماهی ماهنشان با ایجاد سایت روستای ساری‌آغل حل خواهد شد.

سعید بابایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «موج‌رسا»؛ در رابطه با مشکل عدم آنتن‌دهی قسمتی از باغات و مزارع پرورش ماهی ماهنشان گفت: در مبحث دولتی اگر ما بخواهیم در منطقه‌ای سایت ایجاد کنیم آن منطقه باید شرایط خاصی را داشته باشد.

بیشتر بخوانید

وی افزود: از جمله این شرایط این است که منطقه مورد نظر باید جزو مناطق کم‌برخوردار و محروم باشد تا بتوان در آن سرمایه‌گذاری کرد.

رئیس اداره نظارت بر خدمات ارتباطی و رادیویی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با اشاره به اینکه باغات، مزارع پرورش ماهی، کارگاه‌ها به عنوان آبادی شناخته نمی‌شوند ابراز کرد: منظور از آبادی، این است که آن منطقه مسکونی باشد و تعداد خانواری که در آن منطقه زندگی می‌کنند بالای ۲۰ خانوار باشد.

وی یادآور شد: ما برای حل مشکل آنتن‌دهی باغات ماهنشان برای ایجاد سایت در قسمت بالایی روستای ساری‌آغل اقدام کردیم.

بابایی با تاکید بر اینکه این سایت خارج از مناطق مسکونی روستای ساری‌آغل ایجاد خواهد شد گفت: با وجود همه تلاش‌ها در زمینه ایجاد سایت با مخالفت اهالی روستای ساری‌آغل مواجه شده‌ایم.

وی با بیان اینکه اگر اهالی با احداث سایت  در منطقه موافقت کنند مشکل آنتن‌دهی باغات و مزارع ماهنشان نیز حل خواهد شد تصریح کرد: با ایجاد سایت مورد نظر تا شعاع چهار کیلومتری دارای اینترنت قرار گرفته و تا شعاع ۴۰ کیلومتر پوشش آنتن‌دهی آن قبل استفاده است.

رئیس اداره نظارت بر خدمات ارتباطی و رادیویی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با اشاره به اینکه در جهت اخذ رضایت اهالی ساری‌آغل مذاکره‌هایی انجام شده است: گفت طی تماس‌هایی که با فرماندار ماهنشان و بخشدار مرکزی ماهنشان داشتیم اقداماتی انجام داده‌ایم که امیدواریم با رضایت اهالی همراه باشد و مشکل عدم آنتن‌دهی منطقه مربوطه نیز حل شود.

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر