logo
امروز : جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۹
[ شناسه خبر : ۳۹۰۲۹ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 3 دقیقه ]
یادداشت؛

مردم ایران بهترینند

مردم-ایران-بهترینند
هیچ امامی در تاریخ، مثل مردم ایران را نداشت، مردم عزیز ایران با وجود غیبت امام زمان‌ (عج)، ۴۵ سال است که با خون خود و عزیزانشان پای کار نائب‌الامام مانده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «موج‌رسا»؛ هیچ امامی در تاریخ، مثل مردم ایران را نداشت، مردم عزیز ایران با وجود غیبت امام زمان‌ (عج)، ۴۵ سال است که با خون خود و عزیزانشان پای کار نائب‌الامام مانده‌اند. سال‌هاست که طرف درست تاریخ ایستاده‌اند، این مردم حقیقت تاریخ خود، یعنی «انقلاب اسلامی» را به درستی فهمیده‌اند.

بیشتر بخوانید

برای تحقق آن با خمینی‌ (ره) هم‌پیمان و برای اعتلای آن با خامنه‌ای هم‌قسم شدند، مردم ایران به خوبی فهمیده‌اند که در «تاریخ انقلاب اسلامی» باید با «انسان انقلاب اسلامی» حاضر شد.

انسانی که تمام انقلاب اسلامی را به میدان آورد، هم آزادی را فریاد بزند، هم برای پیشرفت تلاش کند و هم درد عدالت داشته باشد. هر جا بوی این انسان را استشمام کردند سر از پا نشناختند، تشییع سردار شهید و شهیدجمهور یادتان هست؟! وقتی قدرت خون بر قدرت رسانه غلبه کرد و «انسان انقلاب اسلامی» را به صحنه آورد مردم با اشک و شور، گمشده خود را در آغوش کشیدند.

در این انتخابات هم مردم دنبال همان انسان بودند، اما آن را نیافتند. هیچ جناحی «انسان تمام انقلاب اسلامی» را عرضه نکرد و اگر کرده‌ باشد هم در هیاهوی بی‌رحم رسانه‌ها گم شد و یا دست کم‌توان گفتگو با مردم را نداشت.

و مردم با توجه به سفره کوچک خود تحت تأثیر تورم چند ساله به دنبال درمان درد خود بودند و به کسی که ادعای واقع‌بینی و درمان در «حدتوان» داشت نه «وعده» رأی دادند. به کسی که حس کردند از خودشان است، آن‌ها را می‌فهمد و وعده واقعی می‌دهد.

آن‌ها هم که پای صندوق نیامدند گمشده خود را در بین نامزدها نیافتند. عزیزان انقلابی، بجای متهم کردن مردم، خود را متهم کنید که هنوز عمق «گفتمان انقلاب اسلامی» و رقبای آن یعنی «تحجّر» و «تجدّد» را درک نکردیم چرا؟ دلیلش را در این یقه‌گیری‌های چند هفته پیدا کنید.

و این گفتمان را با مردم در میان نگذاشتیم چرا؟ دلیلش را در مظلومیت شهید جمهور پیدا کنید. خمینی کبیر (ره) فرمود: «اکثریت هر چه گفتند آرای ایشان معتبر است و لو به خلاف، به ضرر خودشان باشد. شما ولیّ آن‌ها نیستید که بگویید که این به ضرر شماست ما نمی‌خواهیم بکنیم. شما وکیل آن‌ها هستید، ولیّ آن‌ها نیستید. بر طبق آن طوری که خود ملت مسیرش هست».

لذا باید به منتخب ملت دکتر پزشکیان تبریک گفت و هرچه در توان داشت به میدان آورد. فراموش نکنیم سردار شهید با روحانی که منتخب ملت بود دست به یقه نشد و با او کار کرد و داعش را در دولت او شکست داد. فرزندان حضرت روح‌الله بند پوتین‌ها را محکم و خود را قوی کنید که خامنه‌ای عزیز با شما و همین دولت‌ها خرمشهرها در پیش دارد.

مجید نقی‌لو

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر