logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۵۶
[ شناسه خبر : ۳۷۱۸۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد:

پیشرفت فیزیکی 75 درصدی پروژه‌های مسکن هیدج

پیشرفت-فیزیکی-75-درصدی-پروژه‌های-مسکن-هیدج
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: پروژه نهضت ملی مسکن هیدج در حال حاضر در 4 فاز در حال ساخت است، که به طور میانگین این پروژه‌ها بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، رضا خواجه‌ای امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه نهضت ملی مسکن هیدج در حال حاضر در چهار فاز در حال ساخت است، که به طور میانگین این پروژه‌ها بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه رویکرد حمایتی برای تولید مسکن و ارتقاء کیفیت ساخت و ساز با رعایت استفاده از مصالح استاندارد، اولویت مهم این نهاد انقلابی است اظهار کرد: علاوه بر اهمیت دادن به کمیت پروژه‌ها، استفاده از مصالح استاندارد و رعایت مقررات ملی ساختمان و مسائل فنی از سوی متخصصان و ناظران بنیاد مسکن در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن مد نظر قرار گرفته است.

وی از احداث ۳ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی در استان طی سال جاری خبر داد و افزود: اجرای موفق طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت (احداث 2500 واحد مسکونی در راستای نهضت ملی مسکن) از برخی فعالیت‌های ارزشمند این نهاد انقلابی است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان، مشارکت بانک‌ها در ارائه تسهیلات و آورده به موقع متقاضیان را دو عامل مهم در واگذاری هر چه سریع‌تر پروژه‌های مسکن ملی دانست و خاطر نشان کرد: در همین راستا، همه دستگاه‌های ذیربط و خدمات‌رسان نیز باید در فراهم کردن و ایجاد زیرساخت‌ها در اجرای پروژه‌های مسکن پای کار باشند تا پروژه‌ها به موقع به مردم واگذار شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان تاکید کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان نیمه دوم سال جاری با پیگیری‌های جدی بنیاد مسکن و راه و شهرسازی بتوانیم تعدادی از واحدهای نهضت ملی مسکن را تکمیل و تحویل متقاضیان نماییم.

انتهای پیام/

نظرات
[ نام : لیدا ] [ ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ ]
سلام خسته نباشید لطفا بگید زمین برای طرح جمعیت جوانی رو کی میخواهید بدهید برای کسانی که سه فرزند به بالا دارند
[ نام : لیلا ] [ ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ ]
سلام خسته نباشید ببخشید پس کی زمین های طرح جمعیت جوانی رو میدید
فرم ارسال نظر