logo
امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰:۱۲
[ شناسه خبر : ۳۷۱۱۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد:

جذب ۱۵۸۴۵ مشترک در شرکت گاز زنجان

جذب-۱۵۸۴۵-مشترک-در-شرکت-گاز-زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای توزیع عادلانه امکانات، رفاه اجتماعی و عمومی در سال گذشته 15 هزار و 845 مشترک جدید شهری و روستایی در بخش‌های خانگی، تجاری و صنعتی در شرکت گاز زنجان جذب شده است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، رحیم سلیمانی‌نژاد با اشاره به اینکه جذب 12 هزار و 571 مشترک جدید برای سال گذشته برنامه‌ریزی و پیش‌بینی شده بود، اظهار داشت: به همت تلاش شبانه‌روزی مسئولان و کارکنان شرکت گاز زنجان، جذب مشترکین جدید گاز در استان زنجان 26 درصد از برنامه مصوب در ابتدای سال، بیشتر انجام شده است.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه در حال‌ حاضر 408 هزار و 84 مشترک گاز زنجانی از خدمات این شرکت بهره‌مند می‌شود، افزود: شرکت گاز تامین کننده گاز 371 هزارو 397 مشترک در بخش خانگی، 34هزار و 97 مشترک تجاری و 2 هزار و 590 مشترک عمده و صنعتی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به تداوم اجرای طرح‌های شبکه‌گذاری و گازرسانی در استان ادامه داد: عمده طرح‌های گاز رسانی در شهرهای استان زنجان مختص پروژه‌های مسکن اقدام ملی است که شرکت گاز زنجان در این زمینه نیز با گازرسانی به بیش از 7 هزار واحد مسکونی از برنامه‌های طرح مسکن ملی پیشی گرفته است.

وی یاد آور شد: همچنین در راستای ایجاد زیر ساخت‌های پیشرفت و توسعه در روستاهای استان 49 طرح گاز رسانی روستایی در حال اجرا است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر