logo
امروز : سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۵۹
[ شناسه خبر : ۳۶۸۸۲ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
گزارش تصویری؛

طبیعت بهاری روستای اسلام آباد خرمدره

طبیعت-بهاری-روستای-اسلام-آباد-خرمدره
بهار، آن فصلی است که با ورودش، زندگی را به رنگ و بوی جدیدی می‌بخشد. هر ذره‌ هوا پر است از شادی و امید، هر بوته‌ گل زیر نور آفتاب، پرپر می‌زند و با بالا آوردن گل‌هایش، دل ما را با شادی پر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» بهار، آن فصلی است که با ورودش، زندگی را به رنگ و بوی جدیدی می‌بخشد. هر ذره‌ هوا پر است از شادی و امید، هر بوته‌ گل زیر نور آفتاب، پرپر می‌زند و با بالا آوردن گل‌هایش، دل ما را با شادی پر می‌کند.

بیشتر بخوانید

زیبایی‌های بهار، همواره به ذهن ما راه می‌یابد. آیا یادتان نمی‌آید آن لحظه‌ای که اولین گل سرخ پاییز را مشاهده می‌کردید؟ آن لحظه‌ شگفت‌انگیز که با معطفی از رنگین کمان، آسمان پر از رنگ و نور می‌شد و دلتان با شور و نشاط شروع به طپیدن می‌کرد؟

بهار، فصلی است که هر چیزی در آن زندگی می‌کند. درختان با شاخه‌های بارانی از گل‌ها، پرنده‌ها با آوازهای خوش، و باغچه‌ها با رنگارنگی از گلها و گیاهان زینتی. همه به اجتماعیت خویش خوشحالی می‌آورند و هر کسی به سرزندگی فصل جدید خویش تشویق می‌شود.

هر نقطه‌ دنیا در بهار، می‌لرزد از شور و نشاط. از اطرافیان طراوت و عشق خود را به اشتراک می‌گذارند و با زیبایی‌هایی که فراگیر شده، دل‌های مردم را شاداب می‌کنند.

 

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر