logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۵
[ شناسه خبر : ۳۶۶۴۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان مطرح کرد:

اختصاص بیش از 140 هزار تن آرد برای استان زنجان

اختصاص-بیش-از-140-هزار-تن-آرد-برای-استان-زنجان
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 140 هزار و 738 تن آرد به واحدهای خبازی، صنف و صنعت و آرد خام روستایی در سطح استان زنجان در سال 1402 تخصیص داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان، ولی‌اله زمانی گفت: بیش از 140 هزار و 738 تن آرد به واحدهای خبازی، صنف و صنعت و آرد خام روستایی در سطح استان زنجان در سال 1402 تخصیص داده شده است.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه آردهای توزیعی در قالب کیسه‌های 40 کیلویی است، اظهار کرد: آرد نوع یک، نوع دو، نوع شش، صنف و صنعت و آرد خام روستایی از طریق کارخانجات آردسازی سطح استان تامین و بدست نانوایان و مردم عزیز زنجانی رسیده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه 4 هزار و 820 تن آرد خام روستایی در سال گذشته توزیع شده است، گفت: برای بیش از 480 روستای فاقد نانوایی با جمعیت حدود 115 هزار نفر در سطح استان زنجان، آرد خام روستایی تامین و توزیع انجام شده است.

 وی افزود: بیش از 13 هزار و 600 تن آرد نوع یک و نوع دو برای تولید نان لواش، بربری، سنگک و تافتان به واحدهای نانوایی سطح استان زنجان اختصاص یافته است.

زمانی با بیان اینکه حدود 20 هزار تن آرد برای مصرف صنف و صنعت تخصیص داده شده است، عنوان کرد: گندم برای مصرف صنف و صنعت با قیمت 12 هزار تومان و گندم واحدهای خبازی با قیمت های 665 و 900 تومان و برای تولید آرد مورد نیاز به کارخانجات آردسازی تحویل داده می‌شود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر