logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۲۰
[ شناسه خبر : ۳۶۳۵۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
در ادامه اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز انجام شد؛

برخورد با 360 واحد صنفی متخلف در استان زنجان

برخورد-با-360-واحد-صنفی-متخلف-در-استان-زنجان-
معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از ابتدای اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز در استان، برای 360 واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» اسماعیل مسلمی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز در استان، برای 360 واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

بیشتر بخوانید

وی افزود: این طرح در قالب گشت‌های مشترک با حضور بازرسان اداره کل صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و جهاد کشاورزی در راستای مقابله با هرگونه تخلف احتمالی، ‌جلوگیری از هرگونه کم فروشی، گرانفروشی و افزایش قیمت کالاهای محصولات مرتبط در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در مدت زمان اجرای این طرح در حوزه خدمات نیز مراکز و دفاتر، شرکت‌های مسافرتی زمینی، ریلی، هوایی و دفاتر فروش آنها، حمل و نقل درون شهری و برون شهری، اماکن تفریحی و فرهنگی، سیاحتی و زیارتی، واحدهای اقامتی، غذاخوری‌ها، رستوران‌های بین شهری، نظارت بر عملکرد انبارها و سردخانه‌ها، میادین میوه و تره بار، خدمات خشکشویی و قالیشویی نیز مورد بازرسی و نظارت قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد:‌ اجرای طرح نظارتی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می‌یابد.

مسلمی بیان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت و یا سایر تخلفات موارد را با شماره تلفن ۱۲۴ گزارش و یا در سامانه www.۱۲۴.ir ثبت کنند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر