logo
امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱:۰۳
[ شناسه خبر : ۳۶۱۳۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
استاندار زنجان:

به مسائل پتروشیمی نباید نگاه بخشنامه‌ای داشت

به-مسائل-پتروشیمی-نباید-نگاه-بخشنامه‌ای-داشت
استاندار زنجان با بیان اینکه رفع مشکل پتروشیمی زنجان نیازمند نگاه کلان است گفت: این پروژه ارزش افزوده بالایی برای استان دارد و نباید به مسائل آن به صورت بخشنامه‌ای نگاه کرد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» محسن افشارچی امروز در کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان اظهار داشت: اگر مدیران همت کنند می‌توانند برای حل مشکلات قدم‌های موثری بردارند‌.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه ساختار بانکی گاها تضامینی از تولیدکنندگان در راستای دریافت تسهیلات دریافت می‌کند که سنگین است، افزود: بانک‌ها همراهی لازم را با واحدهای تولیدی داشته باشند، البته این ارتباط حسنه گاها وجود دارد.

استاندار زنجان در ادامه در خصوص رفع مشکل پتروشیمی زنجان که شرکت برق منطقه‌ای از تمدید مصوبه ارائه برق به این شرکت خودداری می‌کند نیز، گفت: رفع مشکل پتروشیمی نیازمند نگاه کلان است و دستگاه‌های متولی باید همراهی لازم را انجام دهند و در مقابل این پروژه عظیم استان مانعی ایجاد نکنند.

وی با بیان اینکه سال گذشته مشکل بزرگی از پتروشیمی استان رفع شد، اظهار داشت: این پروژه ارزش افزوده بالایی برای استان دارد و نباید به مسائل آن به صورت بخشنامه‌ای نگاه کرد.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه پتروشیمی زنجان برای این استان آثار مثبتی به همراه خواهد داشت، ادامه داد: متاسفانه طی سال‌های گذشته برای این پروژه هیچ کاری انجام نگرفته و این امر مشکلات کنونی را موجب شده است.

حسین محمدی، معاون استاندار زنجان نیز با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به استان و در کارگروه ویژه مشکل پتروشیمی زنجان توسط تیم کارشناسی ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت، گفت: پیشنهاد بر این است قرارداد لغو شود و اگر توانیر دوباره ایراد گرفت با نهاد ریاست جمهوری مطرح شود.

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر