logo
امروز : جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲:۳۵
[ شناسه خبر : ۳۶۱۱۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

تغییر نرخ حمل و نقل شهری با رعایت حال مردم و تاکسی‌داران انجام شد

تغییر-نرخ-حمل-و-نقل-شهری-با-رعایت-حال-مردم-و-تاکسی‌داران-انجام-شد-
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به لایحه افزایش نرخ کرایه درون شهری گفت: سعی شد علاوه بر در نظر گرفتن تاکسی‌داران، مردم نیز تحت فشار قرار نگیرند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» مجید ناصحی‌مقدم امروز در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با گرامیداشت ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان و تقارن بهار طبیعت و قرآن، اظهار داشت: این روزها شرایط سختی برای مردم غزه می‌گذرد.

بیشتر بخوانید

وی افزود: روزه‌داران در نیایش‌های خود در زمان افطار برای غزه دعا کنند، این افراد خواهان استقلال هستند و تمام فشارها را تحمل می‌کنند تا آزاد و عزتمند زندگی کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه در طول چند ماه گذشته بیش از ۳۰ هزار نفر از مردم غزه به شهادت رسیدند، گفت: متاسفانه شرایط بسیار سختی در غزه حاکم است.

وی در ادامه با اشاره به روز ۲۵ اسفند و روز شهردار گفت: مقرر شد تا این روز در تقویم رسمی کشور ثبت شود و الگوی مناسبی باشد تا بتوان عملکرد‌ها را محک زد.

ناصحی‌مقدم بیان کرد: در طول دو سال گذشته شهردار زنجان زحمات زیادی در شهر زنجان متحمل شدند و وجود شهرداری ولایتمدار یک توفیق برای شهر است.

وی در بخشی دیگر با اشاره به لایحه افزایش نرخ کرایه درون شهری گفت: سعی شد علاوه بر در نظر گرفتن تاکسی‌داران، مردم نیز تحت فشار قرار نگیرند.

حسین حمزه‌لو پاک، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، سرمایه‌گذاری و امور حقوقی شورای شهر زنجان در خصوص اصلاح متمم بودجه شهرداری اظهار کرد: اصلاح متمم بودجه شهرداری ۱۳ اسفند ارسال شد و در کمیسیون بودجه موارد مورد بررسی قرار گرفت و با جابه‌جایی‌های انجام شده بقیه موارد مورد تایید شورا قرار گرفت. 

وی افزود: بودجه مصوب شهرداری توسط شورا ۲۶۱۹۰۴۹۷۰۰۰۰۰۰ میلیارد ریال بود که با اصلاح متمم به ۲۹۳۷۸۳۱۸۱۵۶۰۰۰ میلیارد ریال رسید.

حمزه‌لو پاک با اشاره به افزایش ۳۲۰ میلیاردی بودجه با اصلاح متمم گفت: لوایحی که مجوز گرفته بود همه لحاظ شده است و در اصلاح متمم ۱۲ میلیارد تومان برای دیون بود و مورد تایید قرار گرفت.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر