logo
امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۷
[ شناسه خبر : ۳۶۰۵۹ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان تاکید کرد:

لزوم تسریع در روند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا

لزوم-تسریع-در-روند-تبدیل-مجوزهای-کاغذی-به-شناسه-یکتا
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان با تاکید بر لزوم تسریع در روند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا گفت: تاکنون بیش از ۳ هزار شناسه یکتا در استان صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» شامگاه امروز دومین نشست هم‌اندیشی پیرامون تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا با موضوع تسریع در روند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا با حضور محمدرضا نادری نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان در جلسه هیات اندیشه‌ورز سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان برگزار شد.

بیشتر بخوانید

محمدرضا نادری، در این جلسه ضمن ارائه آمارهای ثبت شناسه یکتا در سطح کشور و استان و به تفکیک سایر شهرستان‌ها ابراز امیدواری کرد و گفت: باید در زمان باقی مانده ایام پایانی سال با همکاری اتاق اصناف و بسیج اصناف و بازاریان، بتوان تعداد تبدیل مجوزهای قدیمی به شناسه یکتا را در زنجان و سایر شهرستان‌ها با یک جهش مناسب، افزایش داده و به نقطه مطلوب رساند.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان با تاکید بر لزوم تسریع در روند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا گفت: تاکنون ۳ هزار و ۵ شناسه یکتا در استان صادر شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس رتبه‌بندی استان‌ها در صدور شناسه یکتا برای پروانه کسب‌های کاغذی تا ۱۸ اسفند ماه، استان زنجان در رتبه ۹ قرار دارد. 

در ادامه محمد امیرخانی، رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان زنجان نیز عنوان کرد، تمهیدات لازم با همت و همکاری بسیج اصناف و اتحادیه‌های صنفی زنجان و سایر شهرستان‌های استان در حال شکلگیری است تا روند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا در سطح استان به بهترین نحو ممکن و سرعت مناسب تسریع شود.

در ادامه جلسه، تعدادی از حاضرین، به عنوان نماینده اتحادیه‌ها و اصناف استان مسائل و مشکلات پیش روی اصناف را مطرح و مورد بررسی و ارائه راهکار قرار گرفت.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر