logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۲
[ شناسه خبر : ۳۵۷۶۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان:

۴۱ دوربین نظارتی در محورهای مواصلاتی زنجان فعال است

۴۱-دوربین-نظارتی-در-محورهای-مواصلاتی-زنجان-فعال-است
رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: ۴۱ دستگاه دوربین نظارتی در راستای کمک به فعالیت کارکنان سامانه ۱۴۱ در این استان وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، محمد محمدی، رئیس اداره مدیریت راه‌های این اداره کل با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم مرکز مدیریت راه‌های استان، نظارت بر سامانه‌های هوشمند جانمایی شده در محورهای مواصلاتی استان و پاسخگویی به سامانه ۱۴۱ است، گفت: مرکز ۱۴۱ علاوه بر رسیدگی به شکایات مردم در زمینه مسافری، جاده‌ای، باری و حمل‌ونقل، در راستای استعلام شرایط جوی، وضعیت جاده‌ها، اطلاعات مسیر و فاصله بین شهرها نیز به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند.

بیشتر بخوانید

این مسئول با اشاره به اینکه در ایام نوروز میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان بیشتر می‌شود، گفت: امید است در این ایام با راهنمایی و کمک به مردم از طریق سامانه ۱۴۱ بتوانیم به مردم بیشترین خدمت‌رسانی را داشته باشیم.

محمدی در ادامه به فعالیت سامانه‌های هوشمند در محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و افزود: این مرکز با ۷۸ دستگاه تردد شمار، ۳۲ دوربین ثبت تخلفات و ۵ سامانه توزین در حال حرکت، محورهای استان را رصد و مورد پایش قرار می‌دهد.

رئیس اداره مدیریت راه‌های استان تصریح کرد: همچنین ۴۱ دوربین نظارتی در راستای کمک به فعالیت کارکنان سامانه ۱۴۱ در سطح استان وجود دارد که هرگونه تغییر در شرایط جوی، ترافیک جاده‌ای توسط این دوربین‌ها رصد و به همشهریان اطلاع‌رسانی می‌شود.

محمدی همچنین از فعالیت ۴ تابلوی پیام‌نمای متغیر در سطح استان خبر داد و گفت: تابلوهای پیام متغیر در آزادراه‌ها و عوارضی زنجان_قزوین و زنجان_تبریز جانمایی شده‌اند و هشدارها و اطلاعات لازم از طریق آنها به مسافران و کاربران جاده‌ای داده می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات
[ نام : ] [ ۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ]
علی دوستی هستم عالی بود
فرم ارسال نظر