logo
امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۱۳
[ شناسه خبر : ۳۵۷۱۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد:

گاز‌رسانی به 138 روستای صعب‌العبور زنجان

گاز‌رسانی-به-138-روستای-صعب‌العبور-زنجان
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گاز‌رسانی به 138 روستای صعب‌العبور و 173 واحد صنعتی در طول سه سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، رحیم سلیمانی‎نژاد به دستاوردها و برنامه‌های شرکت گاز استان زنجان در طول سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: توسعه خدمات گاز‌رسانی و رفاه عمومی از اولویت‌های اصلی مسئولان شرکت گاز استان زنجان در این دولت است.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه در راستای گازرسانی به روستاهای صعب‌العبور طی دو سال اخیر، یک هزار و ۵۷ کیلومتر شبکه‌گذاری انجام شده است، افزود: با اجرای ۱۳۸ طرح‌ گاز‌رسانی روستایی در استان زنجان انشعاب گاز 10 هزارو 631 مشترک جدید روستایی نصب شده است.

مدیر‌عامل شرکت گاز استان زنجان تعداد مشترکین گاز خانگی روستاهای استان را 15 هزار و 796 مشترک اعلام و خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر 98.5 درصد خانوارهای روستایی زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

سلیمانی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توجه شرکت گاز استان به توسعه زیرساخت‌های گازرسانی در بخش صنعتی، ادامه داد: با توجه به اینکه توسعه گازرسانی در بخش صنعتی زمینه ساز ایجاد رشد اقتصادی، اشتغال پایدار و توسعه استان است، شرکت گاز استان زنجان در دو سال اخیر اقدامات موثری در راستای توسعه گازرسانی در بخش صنعتی انجام داده است.

وی اذعان کرد: در حال حاضر 2 هزار و 553 واحد صنعتی در استان زنجان جزو مشترکین گاز طبیعی هستند که 7 درصد از آنها در دولت سیزدهم به شبکه گازرسانی کشور متصل شده‌اند.

مدیر‌عامل شرکت گاز استان زنجان در یاد‌آور شد: هم‌اکنون، 15 شهرک صنعتی، 3 ناحیه صنعتی فعال استان و همچنین 3 محور صنعتی ذاکر – بناب، روی و نورین و 43 جایگاه CNG در استان زنجان بهره‌مند از گاز طبیعی هستند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر