logo
امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰:۰۶
[ شناسه خبر : ۳۵۶۱۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]

برگزاری آزمون استخدامی شهرداری زنجان معطل چیست؟

برگزاری-آزمون-استخدامی-شهرداری-زنجان-معطل-چیست؟
با اینکه از ماه‌ها قبل ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در آزمون شهرداری زنجان ثبت نام کرده‌اند اما هنوز زمان برگزاری آزمون مشخص نبوده و معلوم نیست این آزمون معطل چه موضوعی مانده است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» منصور مرادلو امروز در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در آزمون شهرداری زنجان ثبت نام کرده‌اند گفت: چرا شهرداری این افراد را معطل گذاشته است؟

بیشتر بخوانید

وی افزود: کوتاهی‌هایی در گذشته انجام شده و با کسری نیروهای متخصص در بدنه شهرداری مواجه هستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر زنجان با اذعان به اینکه بنده از شورای پنجم پیگیر موضوع بودم و بالاخره با وعده‌ وعید‌هایی ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری پنج ماه پیش انجام شد بیان کرد: چند وعده به مردم قول زمان برگزاری آزمون را داده‌اند اما هنوز هم آزمون برگزار نشده است.

وی ادامه داد: مشکل کار کجاست آیا از شهرداری است؟ در برخی بخش‌های شهرداری نیاز به جذب نیرو داریم. با اینکه چند بار خودم پیگیر موضوع شدم اما نتیجه‌ای نگرفته‌ام هر بار بهانه‌های آورده‌اند. متاسفانه در گذشته در جذب نیرو دقت لازم نشده و الان بدنه شهرداری در برخی حوزه‌ها واقعا می‌لنگد.

سمانه شادل، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی  شهرداری زنجان در پاسخ به اظهارات منصور مرادلو اظهار داشت: آزمون استخدامی شهرداری‌ها باید به صورت متمرکز و کشوری برگزار شود و مجری این آزمون سازمان شهرداری‌ها خواهد بود و ما نیز پیگیر این موضوع هستیم.

وی افزود: موضوع استخدام شهرداری را نیز دچار مشکل کرده است چراکه برخی پست‌ها بلوکه مانده و در حال حاضر باید سازماندهی نیروها انجام و تطبیق پست و محل خدمت را داشته باشیم اما به دلیل بلوکه بودن پست‌ها ما نیز بلاتکلیف هستیم.

شادل با بیان اینکه از سازمان شهرداری‌ها موضوع را پیگیری کرده‌ایم، گفت: گویا باید مستندات و مدارکی بین سازمان اداری و استخدامی و سازمان شهرداری تبادل شود تا به اخذ مجوز منجر شود اما قول داده شده تا اردیبهشت ماه این موضوع حل و فصل شود.

 وی گفت: در خصوص نیروهای تخصصی همچون ترافیک، کمبود نیروی متخصص در شهرداری وجود دارد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری زنجان اذعان کرد: در خصوص رشته‌های حقوقی ۷۰ نفر از نیروها در سطح شهرداری‌های شهر در حال ارائه خدمات هستند‌.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر