logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۱۰
[ شناسه خبر : ۳۴۹۳۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس اتاق اصناف زنجان:

نمایشگاه بهاره در زنجان برگزار می‌شود

نمایشگاه-بهاره-در-زنجان-برگزار-می‌شود
رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: با توجه به همزمانی ماه رمضان با فروردین ماه؛ نمایشگاه بهاره و نمایشگاه ضیافت ادغام شد و این نمایشگاه اسفند ماه در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» محمد بازرگان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره همه ساله در ایام پایانی سال برگزار می‌شود، اضافه کرد: امسال با توجه به اینکه ایام پایانی سال با ماه رمضان مقارن است؛ نمایشگاه بهاره با نمایشگاه ضیافت به صورت مشترک برگزار می‌شود. 

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه مواد شوینده و اقلام خوراکی در اولویت قرار دارد، افزود: همچنین با جهاد کشاورزی برای توزیع کالا از طریق مباشرین هماهنگی شده است. 

رئیس اتاق اصناف زنجان با اشاره به اینکه نمایشگاه در فضای 4 هزار متر برگزار خواهد شد، گفت: تعداد غرفه‌ها هم 250 تا 300 غرفه خواهد بود. 

بازرگان با بیان اینکه در ارتباط با برگزاری نمایشگاه نیز 3 نفر متقاضی بودند، افزود: در این مناقصه شرکت نمایشگاه‌های کاسپین برنده شد و خوشبختانه قیمت غرفه در این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه پاییزه 30 درصد کاهش یافته است. 

وی تصریح کرد: کاهش قیمت غرفه قطعا در عرضه کالا به قیمت پایین تر تاثیرگذار خواهد بود و همین امر قدرت خرید مردم را هم افزایش می‌دهد. 

رئیس اتاق اصناف زنجان همچنین از تمهیدات اندیشده شده برای حضور افراد مجوزدار در این نمایشگاه خبر داد و افزود: برای حضور در این نمایشگاه از شرکت کنندگان تضمین گرفته می‌شود تا کالای دارای کیفیت بالا عرضه کنند. 

بازرگان گفت: همچنین هماهنگی لازم با جهاد کشاورزی برای عرضه اقلام اساسی به منظور تامین کالاها صورت گرفته است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر