logo
امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰:۵۲
[ شناسه خبر : ۳۳۰۸۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد:

دستگیری عاملین قدرت نمایی میدان جهاد زنجان

دستگیری-عاملین-قدرت-نمایی-میدان-جهاد-زنجان-
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به قمه کشی و قدرت نمایی چند نفر اراذل و اوباش نوظهور در "میدان جهاد" گفت: همه این افراد توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، خانی پور جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان بااعلام این خبر اظهار داشت: در پی قمه کشی و قدرت نمایی چند نفر اراذل نوظهور در میدان جهاد که منجر به تخریب خودرو شخصی شهروندان شده بود مراتب دستگیری و برخورد قاطعانه در دستور کار قرار گرفت.

بیشتر بخوانید
وی افزود: در این راستا ماموران محل اختفاء 4 نفر از این اراذل را شناسایی و در دو عملیات مجزا و به صورت همزمان آنها را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
خانی‌پور با اشاره به وجود سوابق کیفری در کارنامه این افراد تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این 4 نفر تعداد چند قبضه سلاح سرد، دو عدد افشانه غیرمجاز فلفل کشف و ضبط شد.
جانشنین فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد: افراد مذکور به جهت داشتن شاکی خصوصی و همچنین ارتکاب جرم برهم زدن نظم عمومی و انتشار فیلم و کلیپ‌های توهین آمیز در فضای مجازی با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقام قضائی شدند.

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر