logo
امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰:۱۷
[ شناسه خبر : ۳۰۶۹۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیر امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در گفتگو با موج رسا خبر داد:

قابلیت عرضه خدمات کالابرگ الکترونیک در 46 دهستان استان زنجان

قابلیت-عرضه-خدمات-کالابرگ-الکترونیک-در-46-دهستان-استان-زنجان
مدیر امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه ارائه خدمات کالا برگ در 600 فروشگاه استان زنجان انجام می‌شود گفت: خدمات کالابرگ الکترونیک در 46 دهستان استان زنجان ارائه می‌شود.

سجاد اجاقلو در گفت‌وگو با موج رسا; با بیان اینکه استفاده از خدمات کالا برگ الکترونیک اختیاری بوده است و با هدف حمایت از دهک‌های با درآمد پایین جامعه دارد اظهار کرد: 733 مورد ترمینال فروش برای استفاده از کالا برگ در استان زنجان فعال است.

وی افزود: منظور از ترمینال فروش فروشگاه‌های که امکان ارائه خدمات کالا برگ الکترونیک را دارا و اقدام به ثبت نام و استفاد از برنامه "شما" را داشته باشند.

مدیر امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: در فروشگاهی ممکن است تعداد ترمینال‌های فروش زیاد باشد که تعداد ترمینال فروش از فروشگاه‌های فعال بیشتر ثبت شده است.

اجاقلو گفت: 600 فروشگاه فعال در زمینه ارائه خدمات کالا برگ الکترونیک در استان زنجان فعالیت داشته و آمار ارائه شده آمار شهرستان‌ها و دهستان‌ها را نیز شامل می‌شود.

وی تصریح کرد: در هر کدام از شهرستان‌های استان زنجان فروشگاه‌هایی فعال شدند که برنامه "شما" را نصب نموده تا قابل استفاده و در دسترس همشهریان باشند.

مدیر امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: باید در نظر داشت 46 دهستان از شهرستان‌های استان زنجان قابلیت عرضه خدمات کالا برگ الکترونیک را دارا است که منظور از دهستان مرکز تلاقی چند روستا بوده که به عنوان نمونه ارمغانخانه، نیک پی و بناب را می‌توان نام برد.

اجاقلو افزود: هر دهستان دارای فروشگاه‌های مجهز است که قابلیت عرضه مواد مورد نیاز در کالا برگ الکترونیک را دارد و همشهریان می‌توانند از خدمات مورد نیاز استفاده لازم را داشته باشند.

وی اضافه کرد: عموم مردم می‌توانند با استفاده از طرح کالا برگ الکترونیک اقدام به خرید کالا و محصولات مورد نیاز از فروشگاه‌ها کرده و از محصولاتی مانند قند، شکر، روغن، تخم مرغ، ماکارونی، شیر و پنیر استفاده کنند.

 

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر