logo
امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۵
[ شناسه خبر : ۲۹۹۹۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]

امکان استفاده از کارت‌ سوخت شخصی و جایگاه ها بدون هیچ محدودیت

امکان-استفاده-از-کارت‌-سوخت-شخصی-و-جایگاه-ها-بدون-هیچ-محدودیت-
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در پی انتشار اخبار ضد و نقیض در فضای مجازی در خصوص محدودیت‌های اعمال شده در کارت‌های اضطراری جایگاه‌های عرضه سوخت، اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.

به گزارش موج رسا; متن اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بدین شرح است: هیچ محدودیتی در استفاده از کارت‌های شخصی سوخت و همچنین کارت‌های جایگاه وجود ندارد و برای مالکان خودروها در کلیه جایگاه‌های سوخت کشور، امکان استفاده از هر دو نوع کارت به هر میزان میسر می‌باشد.
در راستای تکالیف تعیین شده در قانون، تحویل سوخت منحصرا با کارت هوشمند سوخت در کلیه مجاری عرضه صورت می‌گیرد و توصیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران استفاده از کارت سوخت شخصی به منظور بهبود نظام توزیع می‌باشد.
در کلیه جایگاه‌های عرضه سوخت به تعداد مناسب کارت جایگاه برای استفاده هموطنان موجود می‌باشد.
در جهت ترغیب هموطنان عزیز برای استفاده از کارت سوخت شخصی، به منظور اجرای قانون مصوب مجلس، کارت‌های اضطراری جایگاه‌های سوخت ساماندهی خواهد شد.
پیرو اطلاعیه‌ها و توصیه‌های قبلی، از هموطنان عزیز درخواست می‌شود در صورت مفقودی کارت سوخت با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نسبت به ثبت درخواست صدور المثنی اقدام نمایند.
هموطنان عزیزی که هنوز کارت هوشمند سوخت خود را دریافت ننموده‌اند، به سایت post.ir و epolice.ir مراجعه، یا با سامانه پاسخگوئی 09627 تماس حاصل نمایند.    

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر