logo
امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰:۰۷
[ شناسه خبر : ۲۵۳۳۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیریت شعب پست بانک استان زنجان:

پست بانک ایران همواره در کنار جوانان نخبه و شرکتهای دانش بنیان است/ رویداد رقابت استارتاپی اینوتکس در زنجان برگزار می‌شود

پست-بانک-ایران-همواره-در-کنار-جوانان-نخبه-و-شرکتهای-دانش-بنیان-است-رویداد-رقابت-استارتاپی-اینوتکس-در-زنجان-برگزار-می‌شود
مدیریت شعب پست بانک استان زنجان با اشاره به اینکه رویداد رقابت استارتاپی اینوتکس با حمایت پست بانک ایران در زنجان برگزار می‌شود گفت: پست بانک ایران همواره در کنار جوانان نخبه و شرکتهای دانش بنیان است.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی پست بانک استان زنجان حسن شجاعی مدیریت شعب پست بانک استان زنجان با بیان اینکه استارتاپها در تامین و رفع نیازهای کشور نقش بسزایی دارند افزود:پست بانک ایران بعنوان بانک تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شعار پیشرو در اقتصاد دیجیتال پا به عرصه حمایت از شرکتهای دانش بنیان گذاشته و از طرحهای فناورانه و استارتاپها حمایت می کند.

وی تصریح کرد: پست بانک ایران علاوه برحضور در روستاها و مناطق کم برخوردار و ارائه خدمات آنلاین بانکی و ارائه تسهیلات اشتغالزایی  به هموطنان روستایی ، همواره در کنارجوانان نخبه و شرکت های دانش بنیان استان بوده و جهت تجاری سازی محصولات و ایده های آنان به منظور توسعه کسب و کارهمراه آنان خواهد بود.

گفتنی است رویداد رقابت استارتاپی اینوتکس در 21 بهمن با حمایت مالی پست بانک استان زنجان برگزار می گردد.

اینوتکس‌پیچ، بزرگترین رویداد ملی رقابت استارتاپی با حضور تیم‌های خلاق و نوآور از شهرها و استان‌های مختلف کشور است که استارتاپ‌های برتر هر به منظور حضور در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2022 دعوت به عمل می‌آید.

در این مرحله، از برگزیدگان نهایی این رقابت‌‌ها ضمن بهره‌مندی از جوایز نقدی، امکان بهره‌مندی از تسهیلات اعتباری که با حمایت پست‌بانک ایران برای توسعه‌ی کسب‌وکار آن‌ها تدارک دیده شده است را خواهند داشت.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر