logo
امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱:۱۸
[ شناسه خبر : ۲۳۲۷۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 3 دقیقه ]
در گفت‌وگوی موج رسا با جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب مطرح شد؛

جزئیات تازه از عملیات ایران علیه گروه‌های ضد انقلاب در اقلیم کردستان عراق/ چرا سپاه قبل از انجام عملیات اطلاع رسانی کرد؟/ سایه‌به‌سایه دنبال گروه‌های ضد انقلاب و تروریستی در خارج از مرزها هستیم

جزئیات-تازه-از-عملیات-ایران-علیه-گروه‌های-ضد-انقلاب-در-اقلیم-کردستان-عراق-چرا-سپاه-قبل-از-انجام-عملیات-اطلاع-رسانی-کرد؟-سایه‌به‌سایه-دنبال-گروه‌های-ضد-انقلاب-و-تروریستی-در-خارج-از-مرزها-هستیم
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور جزئیاتی تازه از عملیات ایران علیه گروه‌های ضد انقلاب در اقلیم کردستان عراق را بازگو کرد.

سردار مجید ارجمندفر در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: گروه‌های ضد انقلاب توسط مجموعه اطلاعاتی کشورهای معاند و بیگانه و کشورهای عربی در اقلیم کردستان ساماندهی شدند تا در راستای استفاده از اهداف خود و ایجاد مانع در جمهوری اسلامی از آن‌ها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اخیراً این گروه‌ها با انسجامی که داشتند با فاصله کمی در جدار مرز ایران مستقر شده بودند، خاطرنشان کرد: هشدارهای لازم را به دولت عراق و مسئولان و مدیران اقلیم داشتیم و تذکرات لازم را به آن‌ها دادیم و گفتیم که نمی‌توانیم بپذیریم که با یک کشور دوست که دشمنان در خاک آن‌ها انسجام و سازمان‌دهی شوند و بر علیه جمهوری اسلامی بخواهند برنامه‌ریزی برای اقدامی داشته باشند.

ارجمندفر افزود: لذا اتمام حجت کرده و تذکر داددیم که یا باید این گروه‌ها را خلع سلاح کنید یا از خاک و اقلیم عراق به بیرون برانید و در غیر این صورت از مردم عراق خواهش کردیم که آن‌هایی که در کنار مواضع ضد انقلاب، خانه دارند یا خانه‌های خود را ترک کرده و از ضد انقلاب فاصله بگیرند و یا ضد انقلاب را از منطقه خودشان دور کنند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور با بیان اینکه ما تذکر دادیم که گروه‌های ضد انقلاب را خواهیم زد، گفت: در راستای همین تذکری که داده شد به صورت آشکار، سردار پاکپور (فرمانده نیروی زمینی سپاه)، فرمانده قرارگاه و فرماندهان تابعه نیز مصاحبه‌هایی داشتند که در مصاحبه‌ها متذکر شدند.

وی با بیان اینکه گروه‌های ضد انقلاب با یک برنامه ترور، یک بسیجی را در مهاباد ترور کرده  بودند، اظهار داشت: ما گفته بودیم و تذکر داده بودیم که اگر کوچک‌ترین خطایی بکنید، پاسخ سختی را دریافت خواهید کرد لذا در پاسخ به آن‌ها 4 مقر گروه‌های ضد انقلاب که در جدار مرز بودند را با گلوله‌های هوشمندی که در اختیار داشتیم مورد اصابت قرار دادیم.

ارجمندفر خاطرنشان کرد: چون قبلاً اطلاع‌رسانی کامل کرده بودیم هم مردم و هم گروه‌های ضد انقلاب، مواضع خود را ترک کرده بودند و ما عمداً این کار را کردیم تا این پیام را داشته باشیم که نمی‌خواهیم از شما تلفات بگیریم.

وی با بیان اینکه در مراحل بعدی، اطلاع‌رسانی نخواهیم کرد، تصریح کرد: این گروه‌ها تکلیف خود را باید مشخص کنند چرا که ما گفته‌ایم که آن‌ها هر کجا باشند در هر خاک و نقطه‌ای باشند به عنوان خاک دشمن محسوب می‌شود و ما بر خود وظیفه می‌دانیم که بر آن نقطه، عملیات داشته باشیم.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور گفت: خوشبختانه الان مهمات و تجهیزات هوشمندی که در اختیار داریم حتی می‌توانیم در هر خانه‌ای که باشند و در پشت پنجره‌ای که در ان خانه قرار دارند می‌توانیم با رعایت ایمنی همسایه‌های آن‌ها مهمات و گلوله را وارد کرده و تلفات از آن‌ها بگیریم.

وی افزود: این امر را در برخورد اخیر ثابت کردیم یعنی همه مواضع و مراکز فرماندهی و زاغه مهمات که داشتند را مورد هدف قرار دادیم و حساب کار به دستشان آمد.

ارجمندفر اظهار کرد: امیدواریم که این گروه‌های ضد انقلاب به عقل بیایند و یا سلاح‌های خود را بر زمین بگذارند و یا اینکه از اقلیم خارج شوند وگرنه ما دنبال آن‌ها هستیم و پاسخ لازم را خواهیم داد.// آ  

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر