logo
امروز : جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲:۳۷
[ شناسه خبر : ۱۳۹۳۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

دشمن از غرش موشک های ایران می ترسد/ روحیه جهادی شهید شهریاری غنی سازی 20 درصد را محقق کرد

دشمن-از-غرش-موشک-های-ایران-می-ترسد-روحیه-جهادی-شهید-شهریاری-غنی-سازی-20-درصد-را-محقق-کرد

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: شهید تهرانی مقدم ها کاری کردند که امروز دشمن از غرش موشک های ایران می ترسد.

به گزارش موج رسا; سردار جهانبخش کرمی امروز در نهمین یادواره شهید شهریاری،با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این یادواره اظهار داشت: شهید چمران در آخرین لحظات که در سوسنگرد زخمی و خسته شده بود، با اعضا و جوارح خود صحبت می کند.

وی با بیان اینکه آنروز افرادی همچون شهید چمران در آن جبهه در مقابل دنیا ایستادند،افزود: امروز نیز ما وظیفه داریم در برابر دشمنان نظام اسلامی ایستادگی کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه شهید تهرانی مقدم کاری می کند که امروز دشمن از غرش موشک های ایران می ترسد،بیان داشت:تا دشمن اراده می کند علیه نظام اسلامی اتاق جلسه تشکیل دهد، همان اتاق جلسه در معرض موشک های ایران قرار می گیرد.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه شهید آوینی نیز با قلم خود برای احیای ارزش های اسلامی گام بر می دارد، افزود: هر کس به هر طریقی که توانسته است به این انقلاب کمک کرده است.

سردار کرمی با اشاره به دیدار با مادر شهید شهریاری، گفت: ایشان می گفت:"مجید شهریاری هر زمان که به مشکل برمی خورد وضو گرفته و نماز می خواند و گره کار باز می شد.

وی بیان داشت: با روحیه جهادی، انقلابی و ولایی شهدایی همچون شهید شهریاری توانستیم انحصار ابرقدرت ها شکسته و به 20 درصد غنی سازی برسیم.

این مسئول تصریح کرد: امروز باید روی عهد و پیمانی که با خداوند متعال، شهدا و امام بسته ایم بمانیم و در این جبهه مبارزه را ادامه دهیم.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر