logo
امروز : سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۵۰
[ شناسه خبر : ۳۸۴۸۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیر اداره آموزش و پرورش خدابنده خبر داد:

اجباری در تهیه لباس فرم جدید مدارس نیست

اجباری-در-تهیه-لباس-فرم-جدید-مدارس-نیست
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: در صورت داشتن لباس فرم دانش‌آموزی از سال‌های گذشته، نیاز به تهیه لباس فرم جدید نبوده و به هیچ وجه اجباری نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «موج‌رسا» به نقل از نسیم اشراق، محفل انس با قرآن کریم و جلسه توجیهی در اداره آموزش و پرورش شهرستان خدابنده با حضور معاونان و کارکنان این اداره در سالن کنفرانس شهید محمد دشتکی قیدار برگزار شد.

بیشتر بخوانید

بهروز کثیرلو در این جلسه با تبریک ایام مبارک دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر از کارگروه‌های پروژه مهر تقدیر و تشکر کرد و خواستار تشکیل جلسات هدایت تحصیلی و ثبت‌نام دانش‌آموزان شد.

وی در ادامه با اشاره به جشنواره‌های عصر جدید یادگیری و یاددهی از معاونان پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در جهت اجرای مطلوب برنامه‌ها و مناطق ۱۴ گانه استان که چند روز گذشته در شهرستان خدابنده حضور داشتند تقدیر کرد.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان خدابنده هم‌چنین درباره روند اطلاع‌رسانی بخش نامه‌ها، فرآیند کارورزی هنر‌جویان هنرستان‌ها، تکریم ارباب‌رجوع، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، تشکیل جلسات منظم شورای آموزش و پرورش و پیگیری دستورات جلسه و در نهایت درخواست اموال و فرآیند ثبت آن در سامانه مطالبی را بیان کرد.

وی به مدیران مدارس شهر و روستاهای خدابنده اعلام کرد: با توجه به تماس‌های مکرر اولیا مبنی بر تهیه لباس فرم جدید دانش‌آموزان، در صورت داشتن لباس فرم دانش‌آموزی از سال‌های گذشته، نیاز به تهیه لباس فرم جدید نبوده و به هیچ وجه اجباری نیست.

کثیرلو ادامه داد: باید مدیران مدارس این موضوع را به اطلاع اعضای انجمن اولیا و مربیان برسانند و با تاکید بر تهیه و تکرار مدل لباس فرم سال قبل بر اجرای دقیق دستور العمل ارسالی و عقد قرار داد با تولید کنندگان با قیمت مصوب برای متقاضیان، نظارت و اهتمام جدی و لازم را در این زمینه داشته باشند.

در ادامه این جلسه مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش خدابنده مکلف شد کانال اطلاع‌رسانی این ادره را در روبیکا ایجاد کند تا با عضویت اولیا و دانش‌آموزان و معلمان در این کانال، فعالیت کنند.

انتهای خبر/

فرم ارسال نظر