logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۱۳

اخبار شهرستان

فتح خرمشهر نماد ایستادگی ملت ایران بود

امام جمعه طارم با بیان اینکه دو عامل مهم ایستادگی و حضور مردم در صحنه‌ها باعث شد نقشه دشمنان خنثی شود گفت: فتح خرمشهر نماد مقاومت‌ و ایستادگی ملت ایران بود.

غزه مسئله اول جهان است

امام جمعه شهرستان طارم با بیان اینکه امروز دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا و اروپا در جهت دفاع از مردم مظلوم فلسطین و اعتراض به نسل‌کشی در غزه به پا خواسته و تظاهرات می‌کنند گفت: مسئله غزه یک مسئله جهانی و اول است.

آمریکا عامل اصلی تفرقه بین کشورها است

امام جمعه شهرستان طارم با بیان اینکه در بسیاری از جنگ‌هایی که در جهان به وجود آمده است مسبب و نقش آمریکا پر رنگ است گفت: آمریکا عامل اصلی اختلاف و تفرقه بین کشورها است.

ذات آمریکا وحشیگری و ایجاد جنایت است

امام جمعه شهرستان طارم با بیان اینکه آمریکا، اسرائیل و سایر حامیان جنگ غزه در دادگاه نظامی حاضر شوند گفت: ذات آمریکا وحشیگری و ایجاد جنایت است.

ایران امروز قدرت برتر پهبادی جهان است

امام جمعه شهرستان طارم با بیان اینکه 22 کشور جهان تقاضای خرید هواپیما بدون سرنشین از ایران را دارند گفت: ایران امروز قدرت برتر پهبادی جهان است.

رژیم صهیونیست در حال مرگ است

امام جمعه شهرستان طارم با بیان اینکه عادی سازی روابط به رژیم صهیونیستی مانند شرط‌بندی روی اسب بازنده محکوم به باخت است گفت: رژیم صهیونیستی در حال مرگ است.

نجات یک کوهنورد سقوط کرده از ارتفاعات طارم

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با بیش از ۶ ساعت تلاش، کوهنورد ۴۸ ساله سقوط کرده از ارتفاعات بنارود طارم توسط تیم‌های کوهستان زنجان و این شهرستان نجات پیدا کرد.