logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۶:۳۸

اخبار شهرستان

برداشت ۶۱ هزار تن محصول از باغات ماهنشان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماهنشان با بیان اینکه ۶۱ هزار تن محصول از باغات ماهنشان قابل برداشت است گفت: بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ هکتار زیر کشت محصولات باغی قرار دارد.

عدالت‌خواهی از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بود

امام جمعه ماهنشان گفت: عدالت‌خواهی و فساد‌ستیزی، ساده‌زیستی، خستگی‌ناپذیری توام با خردمندی و شکیبایی، اغتنام فرصت و خدمت به مردم از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بزرگوار بود.

شهادت مُزد اعمال خدا‌پسندانه رئیس‌ جمهور بود

رئیس دانشگاه پیام نور ماهنشان با بیان اینکه شهادت مُزد اعمال خدا‌پسندانه رئیس‌ جمهور بود گفت: برای عملکرد خدا‌پسندانه شهید عزیز، حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی قبل انقلاب و اکنون نتیجه‌ای جز شهادت پیش‌بینی نمی‌شد.

تکثیر نسل از مهمترین وظایف انسان‌هاست

رئیس دانشگاه پیام نور ماهنشان با بیان اینکه فرزندآوری باید به یک ارزش اجتماعی و عمومی تبدیل شود گفت: تا هم به لحاظ کلان و ساختاری به لحاظ فرهنگی و اجتماعی چالش جمعیتی کشور حل شود.

روایت سوگ مردم ماهنشان در غم رئیس‌جمهور

مردم ایران امروز در سوگی نشسته‌اند که در آن دومین شخص عالی مملکت بعد از رهبری از دست دادند، آیت‌الله رئیسی تنها یک رئیس جمهور نبود، او شخصی مردمی بود، سید محرومان بود.

تصادف منجر به فوت در ماهنشان

پلیس راهور راهنمایی و رانندگی زنجان گفت: تصادف پژو ۴۰۵ با عابر پیاده در ماهنشان در شب گذشته سبب فوت فرد شد.

امام رضا (ع) احیاگر سنت نبوی بود

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ماهنشان گفت: امام رضا(ع) را باید احیاگر سنت نبوی دانست که مهم‌ترین این سنن درباره مقوله ولایت الهی است.

میراث فرهنگی بیانگر هویت بشر است

رئیس اداره میراث فرهنگی، هنری و صنایع دستی ماهنشان گفت: میراث فرهنگی در دنیای امروزی بیانگر هویت، حقیقت و تمدن یک بشر در مملکت اسلامی است.

توزیع ۱۴۰ هزار اصله نهال در ماهنشان

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ماهنشان با بیان اینکه امسال ۱۴۰ هزار اصله نهال رایگان در ماهنشان توزیع شده است گفت: نهال‌های ارائه شده بیشتر از نوع صنوبر هستند.