logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۳۰

اخبار شهرستان

مسئولان باید شهید خدمت را الگو قرار دهند

امام جمعه ماهنشان گفت: علم، جهاد، کسب رضایت، خدمت خالصانه از ویژگی‌ها آیت‌الله رئیسی بود، همه مسئولان باید خود را به این صفات مزین کنند و شهید راه خدمت را الگو و اسوه برای جمیع خدمت‌گزاران قرار دهند.

برداشت ۶۱ هزار تن محصول از باغات ماهنشان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماهنشان با بیان اینکه ۶۱ هزار تن محصول از باغات ماهنشان قابل برداشت است گفت: بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ هکتار زیر کشت محصولات باغی قرار دارد.

برای آزادی خرمشهر جوانان شهید فراوانی تقدیم شد

مسئول زکات کمیته امداد ماهنشان گفت: در آزادی خرمشهر جوانان و فرمانده‌هان زیادی شهید شدند که از جمله آنان محمد جهان‌آرا فرمانده سپاه خرمشهر بود که جایگاه ویژه‌‌ای در سازماندهی نیروها و عملیات‌های مختلف داشت.

عدالت‌خواهی از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بود

امام جمعه ماهنشان گفت: عدالت‌خواهی و فساد‌ستیزی، ساده‌زیستی، خستگی‌ناپذیری توام با خردمندی و شکیبایی، اغتنام فرصت و خدمت به مردم از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بزرگوار بود.

شهادت مُزد اعمال خدا‌پسندانه رئیس‌ جمهور بود

رئیس دانشگاه پیام نور ماهنشان با بیان اینکه شهادت مُزد اعمال خدا‌پسندانه رئیس‌ جمهور بود گفت: برای عملکرد خدا‌پسندانه شهید عزیز، حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی قبل انقلاب و اکنون نتیجه‌ای جز شهادت پیش‌بینی نمی‌شد.

تکثیر نسل از مهمترین وظایف انسان‌هاست

رئیس دانشگاه پیام نور ماهنشان با بیان اینکه فرزندآوری باید به یک ارزش اجتماعی و عمومی تبدیل شود گفت: تا هم به لحاظ کلان و ساختاری به لحاظ فرهنگی و اجتماعی چالش جمعیتی کشور حل شود.

روایت سوگ مردم ماهنشان در غم رئیس‌جمهور

مردم ایران امروز در سوگی نشسته‌اند که در آن دومین شخص عالی مملکت بعد از رهبری از دست دادند، آیت‌الله رئیسی تنها یک رئیس جمهور نبود، او شخصی مردمی بود، سید محرومان بود.

تصادف منجر به فوت در ماهنشان

پلیس راهور راهنمایی و رانندگی زنجان گفت: تصادف پژو ۴۰۵ با عابر پیاده در ماهنشان در شب گذشته سبب فوت فرد شد.