logo
امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۶:۳۶

اخبار شهرستان

سلطانیه از پیرترین شهرستان‌ها است

امام جمعه سلطانیه گفت: متاسفانه شهرستان سلطانیه هم به کاهش نرخ باروری مبتلا و از پیرترین شهرستان‌ها است و آمار ازدواج و موالید در شهرستان هم کاهشی است.

پلیس آمریکا حقوق بشر را به گلوله بسته است

امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: پلیس آمریکا و اروپا حقوق بشر و آزادی را به توپ و گلوله بسته است و این یک ننگ و شرم برای مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان است.

ایران پیروز میدان در عملیات وعده صادق است

امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: در عملیات وعده صادق، ایران با توانایی حداقلی که به میدان آورده بود، بر توانایی حداکثری رژیم صهیونیستی و حامیانش غلبه کرد و از هر لحاظ پیروز میدان، ایران اسلامی بود.

تاریخ حیات نجس رژیم صهیونیستی مملو از جنایت است

امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه تاریخ حیات نحس و نجس رژیم صهیونیستی مملو از جنایت، نسل کشی و آدم کشی است، گفت: جنایت در غزه و حمله به کنسولگری ایران در سوریه که حکم خاک ایران را دارد نمونه‌ای از جنایات رژیم غاصب است و رژیم صهیونیستی به قوانین بین‌المللی پایبند نیست.

تشریح نکردن دستاورد‌های انقلاب خلاف عدالت است

امام جمعه شهرستان سلطانیه با اینکه بیان مشکلات و نقاط ضعف بدون تشریح دستاوردهای انقلاب هم خلاف عدالت و ظلم است گفت: انقلاب اسلامی پرچمدار مردم‌سالاری دینی است و انتخابات دلیل و برهان قاطع مردم‌سالاری دینی انقلاب اسلامی است.

مردم در راهپیمایی ۹ دی سنگین‌ترین فتنه تاریخ انقلاب را از بین بردند

امام جمعه سلطانیه گفت: مردم با حضور حماسی در راهپیمایی ۹ دی، سنگین‌ترین فتنه تاریخ انقلاب را از بین بردند و دشمنان و فتنه‌گران رسوا شدند و نشان دادند هر کس در برابر ولایت و انقلاب ایستاده مردم آنها را طرد خواهد کرد.

موانع پروژه سلول‌درمانی سلطانیه برطرف شود

امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: خواسته ما این است که موانع بر سر راه پروژه سلول‌درمانی سلطانیه برطرف شود، پروژه متوقف نشود و موانع از هر طرف که هست شفاف‌سازی شود و به مردم اطلاع داده شود.

عملیات طوفان‌الاقصی، فلسطینی است

امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: عملیات طوفان‌الاقصی، فلسطینی است و ایران و لبنان هیچ نقشی در آن نداشته و ندارند و این را علاوه مسئولان ایران و لبنان و‌ مسئولان فلسطین، دشمن صهیونیست نیز اعتراف کرده است و البته نقش نداشتن ایران و لبنان نه از روی ترس بلکه نشانگر قدرت فلسطین در برابر دشمنان است‌.